22:27 / E Premte, 23 Shkurt 2018

Rita dhe Liam në krye të top-listave gjermane (Foto)

Rita Ora është njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë.

Bashkëpunimi i fundit i saj me, Liam Payne duket se ka pasur shumë sukses në të gjitha vendet në botë.

Së fundi, Rita ka bërë të ditur se ky bashkëpunimi ka arritur që të renditet në vendin e parë në top listat në Gjermani.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në “Instagram” ku ylli shqiptar është shprehur shumë e kënaqur./Indeksonline/