22:02 / E Enjte, 04 Tetor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora dhe Dua Lipa dolën ‘nudo’, Bebe Rexha krenare me to

Ato janë femrat më të famshme dhe më të fuqishme në botë, por përtej talentit të tyre, fshihet edhe bukuria e rrallë femërore.

Bëhet fjalë për Rita Orën e Dua Lipën, dy kosovaret që po ‘pushtojnë’ botën me këngë e koncerte, shkruan Indeksonline.

Por, është një tjetër këngëtare shqiptare me famë botëorore, ajo Bebe Rexha e cila është ndjerë krenare me Ritën dhe Dua-n, pas imazheve të postuara nga këto dy të fundit, ku ato shfaqen provokuese e thuajse tërësisht të zhveshura./Indeksonline/