10:35 / E Martë, 20 Gusht 2019

Rita Ora dhe veshja e saj interesante, në aeroport

Rita Ora i ka përfunduar pushimet, në Ibiza.

Pas disa ditëve luksi në brigjet e bregdetit spanjoll, këngëtarja kosovare ka arritur mbrëmë në aeroportin Heathrow të Londrës.

Veshja e saj ishte interesante dhe më ndryshe siç jemi mësuar ta shohim.

Bie në sy bluza e saj e cila tregonte gjoksin që ishte pa sytjena. /Indeksonline/