10:32 / E Hënë, 19 Gusht 2019

Rita Ora duket kaq bukur në të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora po vazhdon të mbajë koncerte gjithandej nëpër botë, e së fundmi ajo i dha fund turneut në Kontinentin aziatik, ku ishte e pranishme në një koncert në Korenë Jugore ku u prit me entuziazëm nga publiku korean, shkruan Indeksonline.

Ajo u shpreh mjaft e gëzuar për suksesin që pati me këtë koncert dhe i dha lamtumirën përkohësisht Azisë.

Rita vendosi të shfaqej mjaft sensitive në një veshje të kuqe që i shkonte shumë.

Ajo me gjithë talentin në muzikë njihet edhe për bukurinë e saj dhe format trupore. /Indeksonline/