10:50 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Rita Ora duket për bukuri, këtë grim e ka bërë fantazi

Këngëtarja e famshme, Rita Ora mundohet që në maksimum t’i kushtojë rëndësi look-ut të saj.

Me anë të një postimi, ajo ka bërë me dije se është përkujdesur vet për grimin e saj, shkruan IndeksOnline.

Ora si gjithmonë duket kaq e thjesht dhe e bukur, shkruan IndeksOnline.

Ajo shquhet për potencën e saj vokale, ndërkohë që vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të kërkuara gjithandej. /IndeksOnline/