09:57 / E Diele, 10 Qershor 2018

Rita Ora ‘ndezi’ mbrëmë stadiumin “Wembley” në Londër (Foto/Video)

Pas pushimeve me të dashurin në Toskana të Italisë, këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora ka vazhduar me koncerte.


Ajo ka performuar në stadiumin Wembley në Londër para mijëra adhuruesve të saj.


Tani flokëkuqe, me një palë pantallona të shkurtër ngjyrë portokalli dhe tejet atraktive ajo ‘ndezi’ publikun, veçmas me këngën e fundit të saj ‘Girls’./Indeksonline/

 

 

GIRLS LIVE AT WEMBLEY ???????????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on