09:29 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Rita Ora në “pas festën” e Grammy edhe më seksi, vetëm me të brendshme (Foto)

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare ka shkëlqyer në ndarjen e çmimeve “Grammy” por jo aq sa ka shkëlqyer në “pas festën” e këtij evenimenti.

Në imazhet e publikuara dhe të kapura nga paparacit, Rita dukej e mrekullueshme dhe shumë seksi, transmeton Indeksonline.

What a woman! Earlier in the night Rita stunned in a black Bardot gown slashed high on the thigh as she attended the 60th Annual GRAMMY Awards at Madison Square Garden

Veshur me një fustan të zi transparent, shumë lehtë mund t’i shihje të brendshmet e Ritës.. kurse ajo kishte kombinua fustanin me atlete nga brendi “Nike”.

Ndryshe, ajo është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në botë dhe konsiderohet si ambasadorja më e mirë e shqiptarëve./Indeksonline/

Awkward? Rita Ora attended the same Grammys afterparty as ex Calvin Harris in New York on Sunday nightLovebirds: The British songstress was seen leaving the venue, closely followed by boyfriend Andrew, 27, who put on a bright display in a silk pyjama inspired paisley ensembleHot stuff! Covering her trademark blonde locks with a black beret and rocking her favourite red lip, the stunning songstress certainly looked her best for the reunionRIP to the clothes we used to see! Rita opted for a black sheer bodysuit, flashing her underwear beneath the figure-hugging Bardot pieceMutual pals? Rita was later seen leaving the party with the same pal Calvin had posed with earlier (left)