18:41 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rosie Huntington iu bënë ta ktheni kokën pas kur kalon!

Rosie Huntingron Whiteley është shfaqur shumë tërheqëse në imazhet e fundit.

Ajo është fotografuar teksa po merrte jesë në një festë të enjten, ku u shfaq e veshur me një fustan të zi por që i tregonte pjesët e saj provokuese.

Stunning: Rosie wore a pair of black strappy sandals for the night out, showing off a perfect pedicure 

31 vjeçarja dukej seksi dhe në formë./Indeksonline/

 

CHIPPING NORTON, ENGLAND - NOVEMBER 08:   Rosie Huntington-Whiteley and Hailey Rhode Baldwin attend bareMinerals' Global Wellness Retreat with beauty insiders and tastemakers at Soho Farmhouse on November 8, 2018 in Chipping Norton, England.  (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for bareMinerals)