00:52 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Rita Ora nuk ndalet së provokuari (Foto)

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora vazhdon të bëjë bujë me paraqitjet e saj.

Aktualish ajo ndodhet në Australi ku është duke realizuar projektin e saj më të fundit, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Që prej kohës kur e prezantoi MTV EMAs në Londër muajin e kaluar, duket se Instagrami i Ritës nuk ka pushuar asnjëherë.

Kështu 26 vjeçarja ka provokuar fansat e saj me një foto tunduese nga vaska dukë bërë banjo teksa 12.3 milion ndjekësit e saj nuk kanë rezistuar pa komentuar dhe pëlqyer postimin e këngëtares seksi./Indeksonline/