22:07 / E Diele, 09 Gusht 2020

Rita Ora shfaq trupin e jashtëzakonshëm gjatë festës në Ibiza

Këngëtarja 29-vjeçare, shfaqi figurën e saj të jashtëzakonshme teksa pozoi në një bikini të kaltër që shfaqi ngjyrën e saj bronz.

Rita Ora ngriti temperaturat ndërsa ajo ndau një seri fotosh ku ajo duket e veshur me bikini nga festa e saj idilike.

Ajo ndodhet në Ibiza me një grup miqsh, përfshirë edhe të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Rita dhe i dashuri i saj janë në mes të festës së tyre të parë pas mbylljes në ishujt Baleare pasi kanë shfrytëzuar sa më shumë kufizimet e qeta të udhëtimit në korrik.

Bukuroshja bionde dhe regjisori greko-francez, 39-vjeç, u panë së pari së bashku muajin e kaluar pas një nate feste.

Ylli kosovar do të hyjë në karantinë për 14 ditë pasi kthimit në Britani të Madhe nga festa e saj spanjolle, në përputhje me udhëzimet e qeverisë për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së virusit pas një goditjeje në numrin e rasteve në vend.

View this post on Instagram

🔒

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on