23:35 / E Diele, 16 Shkurt 2020

Rita Ora tregon trupin në bikinit e vogla, ndërsa ka një mesazh

Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto provokuese së fundi në rrjetin Twitter.

Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat.

“Kënaquni me jetën tuaj. Ju lutem. Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, shkruan 29-vjeçarja.