17:52 / E Diele, 16 Maj 2021 / A.D

Rita Ora ‘zbulohet’ për lidhjen e re, nis romancën me Taika Waititi

Kishte pasur thashetheme të shumta për një lidhje dashurie mes Rita Orës dhe Taika Waititi.

E të gjitha këto dolën të jenë të vërteta, transmeton Indeksonline.

Taika Waititi & Rita Ora Step Out as a Couple for the First Time in Sydney:  Photo 4556361 | Rita Ora, Taika Waititi Pictures | Just Jared

Për herë të parë kanë dal sot (16 maj) në Sidnei, Australi.

Ata u panë duke dalë nga shtëpia e Taika për të marrë mëngjesin së bashku.

Dyshja duke se po kalojnë momente të mrekullueshme së bashku, duke kaluar çdo ditë pranë njëri-tjetrit./Indeksonline/

Taika Waititi & Rita Ora Step Out as a Couple for the First Time in Sydney:  Photo 4556347 | Rita Ora, Taika Waititi Pictures | Just Jared