18:56 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Rita vA� nA� pah gjoksin dhe… e gatshme pA�r sonte (Foto)

Rita Ora po kujdeset mjaft mirA� pA�r veten. Ajo nuk lejon tA� shkojA� as edhe njA� kile mA� shumA� a mA� pak.

KA�ngA�tarja me famA� botA�rore, kA�tA� herA� vjen e veshur nA� tA� zeza, shkruan Indeksonline. Ajo ka veshur njA� lloj sako qA� ia thekson gjoksin, por qA� duket se pA�rfundi mban edhe njA� palA� tA� brendshme seksi.

NA� sy bie grimi i saj, sidomos sytA� nA� tA� kaltA�r tA� hapur, por qA� i shkon shumA� RitA�s.

“Sot gati”, ka shkruar Rita, duke bA�rA� me dije se A�shtA� e gatshme pA�r aktivitetin e radhA�s./Indeksonline/