19:37 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Roma – Liverpool, formacionet zyrtare

Roma e pret Liverpoolin në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja zhvillohet në “Stadio Olympico” të kryeqytetit italian dhe fillon në ora 20:45, shkruan indeksonline.

Këto janë formacionet me të cilat Di Francesco dhe Klopp do të fillojnë ndeshjen:

Roma: Alisson, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Pellegrini, De Rossi, Nainggolan, Schick, Dzeko, El Shaarawy

Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Milner, Salah, Firmino, Mane

Temat: