19:53 / E Martë, 27 Nëntor 2018

Roma – Real Madrid, formacionet zyrtare

Roma sonte pret kampionët në fuqi, Real Madrid në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Dy skuadrat kanë nga nëntë pikë dhe një barazim mund t’i kualifikoj të dyja.

Këto janë formacionet zyrtare:

Roma: Olsen, Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov, Nzonzi, Cristante, Cengiz, Zaniolo, El Shaarawy, Schick.

Real Madrid: Courtois; Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal, Llorente, Kroos, Modric, Lucas, Bale, Benzema

Mos i humb