20:54 / E Hënë, 15 Prill 2019

Roma ua ndalon futbollistëve të fotografohen me Drake, shkak mësyshi

Skuadra e Romës ka bërë një postim interesant në faqen zyrtare në tëitter. Romakët ua kan ndaluar futbollistëve të fotografohen me reperin Drake, i cili po sjellë fat të keq.

Së fundit Layvin Kurzaëa ka qenë viktima e fundit e ‘mësyshit’ të këngëtarit të njohur amerikan.

Mbrojtësi francez u fotografua me të dhe më pas PSG u mposht 5-0 nga Lille. Viktima tjera kanë qenë Pierre Emerick Aubameyang e Paul Pogba. /Indeksonline/