17:41 / E Diele, 21 Prill 2024 / AR

Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

Kur u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj ishin miq, madje edhe aleatë në lojë, deri në momentin kur dinamikat dhe ngjarjet brenda shtëpisë së ‘BBV3’, i kthyen në kundërshtarë.

Kemi parë shpeshherë përballje dhe debate të ashpra mes dy banorëve, ku nuk i kanë kursyer as ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo pasditen e sotme, dy banorët në fjalë kanë zhvilluar një podcast në ambientet e shtëpisë për ‘Top Albania Radio’ dhe siç duket i kanë ulur gjakrat mes tyre.

Romeo: “Mendoj që të dy e kemi tepruar. Më vjen keq për të gjitha momentet tona (të këqija) të cilat janë të filmuara, të dokumentuara. S’do doja të ndodhte kurrë, me ty jo njëher dhe do të doja të të kërkoja falje.”