19:30 / E Premte, 22 Nëntor 2019

Ronaldo: I fokusuar në rikuperimin tim që të kthehem së shpejti

Cristiano Ronaldo nuk do të luaj së bashku me Juventusin në ndeshjen e së shtunës.

Dhe pasi u kthye nga ndeshjet me Kombëtaren e Portugalisë duket se nuk është mirëpritur mjaftë mirë nga trajneri i klubit Italian, i cili ka vendosur që mos ta ftoj Ronaldon në ndeshjen e së shtunës.

Mirëpo duket se këtë e ka bërë me arsye, pasi që Ronaldo ka postuar një fotografi në twitter ku ka shkruar ‘I fokusuar në rikuperimin tim që të kthehem së shpejti’.

Andaj duket se futbollisti do të kthehet së shpejti që ta ndihmojë Juventusin./Indeksonline/.

Mos i humb