15:33 / E Martë, 07 Shkurt 2023 / AR

Ronaldo me familje shijojnë pushimet në Arabinë Saudite, Georgina duket “flakë”

Georgina Rodriguez është duke shijuar pushimin në Arabinë Saudite. Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes postimeve në rrjetet asociale.

Jeta e re e Georgines dhe Ronaldo’s kanë krijuar pritshmëri tek fansat e tyre ndonëse shijojnë kohën në çift, dyshja kanë shkuar në këtë vizitë bashkë me gjashtë fëmijët e tyre, transmeton Indeksonline.

Në fotot që Georgina ka publikuar, shihen të gjithë anëtarët duke shijuar pushimin.

Për këtë paraqitje, Rodriguez u shfaq e veshur me xhinse, me një këmishë si dhe atlete.

Gjithashtu nuk kanë munguar as aksesorët me të cilat dukja ishte pa koment./Indeksonline/