17:39 / E Hënë, 14 Janar 2019

Ronela Hajati e pavendosur, kjo është arsyeja

Ronela Hajati përveç një karriere të suksesshme në muzikë ajo njihet edhe për karakterin e saj impulsive dhe asnjëherë nuk heziton që mendimet e saj personale të shpreh në publike të cilat shpesh herë nxisin debat.

Por, këtë herë Ronela ka treguar se është e pavendosur rreth disa imazheve të publikuara në Instagram, shkruan Indeksonline.

“E djathta apo e majta”, ka shkruar Ronela në dy fotografit e publikuara.

Ndryshe, Ronela së fundi morri pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Vuj’./Indeksonline/