14:19 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ronela Hajati e Young Zerka edhe me një bashkëpunim (Foto)

Ronela Hajati ka qenë tejet aktive këtë vit në skenën muzikore. Ndërsa ajo do ta mbyll këtë fundvit edhe me një projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjetit të saj social Instagram. Ajo ka treguar edhe datën e publikimit, madje edhe këtë herë ajo do të vie në bashkëpunim me partnerin e saj Young Zerka.

Titulli i këngës mban titullin “Dimant”  dhe është punuar nga nga RedBox/Indeksonline/