75 Mall Live Search
15:56 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati e mahnitshme në gjysmëfinale, shpalos emocionet

Këtë vit është duke u zhvilluar një garë e fortë mes këngëtarëve më në zë shqiptar.

Është ‘Kënga Magjike’ festivali që ka mbledhur dhe i ka vënë para një konkurrence të fortë.

Baladat janë projektet favorite, e një të tillë e ka sjellë edhe Ronela Hajatit, e cila mbanë emrin ‘Vuj’ dhe u pëlqye tej mase nga audienca.

Ajo mbrëmë u paraqit në gjysmëfinale, teksa shkëlqeu në të kuqe.

Ndërsa këtë emocion e ndau përmes disa fjalëve edhe në llogarinë e saj Instagram.