22:54 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ronela Hajati e Young Zerka vijnë me projektin e radhës (Video)

Ditë më parë paralajmëruan se janë në përgatitje të një projekti muzikor.

Ronela Hajati e Young Zerka sapo lansuan këtë projek që mban titullin “Diamanta”. Ky është bashkëpunimi i dytë me radhë i dyshes, të cilët përfliten që janë edhe çift, shkruan Indeksonline.

Për këngën janë përkujdesur Big Bang, Red Box dhe Valon Aziri. /Indeksonline/