09:26 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati po përgatit diçka të re me Young Zerkën (Foto)

Ata përveç që janë bashkëpunëtorë shumë të ngushtë përflitet se janë edhe në një lidhje dashurie.

Bëhet fjalë për dy këngëtarët nga Shqipëria, Ronela Hajatin dhe Young Zerka, shkruan Indeksonline.


Dyshja të cilët janë të pandashëm, për fansat e tyre janë duke përgatitur diçka të re. Kjo është bërë e ditur nga disa instastory të postuar nga Ronela në llogarinë e saj Instagram.

Ronela ka shkruar këngë e re, ndërsa në studio shihet Young Zerka./Indeksonline/