14:05 / E Premte, 24 Janar 2020

Rosie mahnit me bukurinë, elegante me të zeza

Rosie Huntington-Whiteley është njëra ndër femrat më të bukura në botë.

Ajo është modele, aktore, stiliste dhe biznismene angleze, shkruan Indeksonline.

Që nga 2010-a ajo është gruaja e aktorit më famë botërore Jason Statham, ku janë prindër të një djali të quajtur Jack Oscar Statham.

Image result for rosie huntington

Së fundi modelja 32-vjeçare dukej elegante, teksa feston për kompaninë e të kozmetikës “Hourglass” në Londër.

Mahnitëse: Rosie Huntington-Whiteley, 32 vjeç, dukej tepër elegant, ndërsa la në departamentin e Harvey Nichols në Londër për festën e saj të bukurisë Hourglass të enjten

Rosie është edhe imazh i asaj marke.

Ajo kishte veshur pantallona të zeza, me një bluzë të zezë.

Glamour: Modelja shkëlqeu magjepsje në majën e saj me mëngë të gjata, e cila ndezi një vështrim në abs-in e saj të tonifikuar dhe copëtimin përmes një prerjeje të gjatë në qendër

E sipër tyre ka veshur një pallto të gjatë, teksa flokët e lakuara i ka lëshuar./Indeksonline/

Mos i humb