19:30 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Roza Lati do ta “çmend” të ftuarin e saj sonte me këtë fustan

Moderatorja Roza Lati është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Ajo përveç jetës dhe lidhjes që ka patur me këngëtarin Stine, shpesh është përfolur edhe për dukjen e saj, shkruan Indeksonline.


Roza së fundmi ka nisur edhe emisionin e saj televiziv me titull “Why Not”, në të cilin moderatorja po vjen me pyetje të nxehta. Ajo përmes një fotografie të hedhur në rrjetin e saj social Instagram paralajmëroj se emisioni i radhës që do të jepet sonte do të jetë mjaftë pikant, ndërsa ajo do të paraqitet me një fustan tejet seksi./Indeksonline/