16:46 / E Shtunë, 23 Qershor 2018 / indeksADMonline

Roza Lati kujton verën e kaluar kur zhvishej në Tajlandë (Foto)

Roza Lati është një nga femrat shqiptare më të komentuara.


Duket që ‘prezantuesja’ po ka nevojë për pushime, pasi që së fundmi në llogarinë Instagram ajo ka postuar disa fotografi të verës së kaluar, teksa shfaqet në bikini në Tajlandë, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Roza komentohet jashtëzakonisht shumë edhe për jetën private dhe provokimet që iu bën mysafirëve në emisionin e saj./Indeksonline/