16:35 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri e shtrirë në plazh, shfaq trupin seksi nga Ishujt Maldive

Dafina Zeqiri ka ditë që po qëndron në Ishujt Maldive.

Ajo duket që po shijon tej mase ditët më diell, teksa ka vendosur të largohet nga zhurma dhe koncertet.

Së fundmi artistja kosovare vjen me një fotografi të nxehtë, teksa shfaq trupin seksi në plazh me një pozë mjaftë të nxehtë./Indeksonline/