12:01 / E Diele, 23 Shtator 2018 / indeksADMonline

Rrahen të burgosurit në Burgun e Dubravës

Dje rreth orës 18:00, ka ndodhur një rrahje me të burgosurve në Burgun e Dubraves.

Raportohet se dy të burgosur meshkuj K-shqiptarë kanë sulmuar fizikisht të burgosurin tjetër mashkull K-shqiptar, njofton Policia e Kosovës- transmeton Indeksonline.

Sipas raportit, palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/