11:17 / E Martë, 03 Prill 2018 / indeksADMonline

Rrahje brutale nëse dikush nxihet pa bileta në autobus lokal në Beograd (Video)

Disa xhirime në rrjetet sociale kanë shokuar pothuajse të gjithë nga sulmet e egra të kontrolleve të Beogradit ndaj udhëtarëve pa bileta.

Pra në këtë rast është bërë e ditur se çfarë mund  t’i ndodhë dikujt nëse tenton të vozitet në autobus pa blerë biletë, sidomos nëse kjo ndodh në Beograd.

Udhëtari ishte duke udhëtuar në një autobus lokal të linjës 581, transmeton Indeksonline.

Në video-xhirim shihet se si kontrollori godet djaloshin i cili është shtrirë në rrugë teksa komentuesit e shumtë kanë theksuar se ishte një djalosh i mitur i cili torturohej dhe të gjithë deklarohen se kontrollerët kanë tejkaluar kompetencat e tyre./Indeksonline/