13:43 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rrahje mes nxënësve në Suharekë, përdoren shufra metalike e thika

“Pse po më këqyrë shtrembër” ishte fjalia e cila qoi deri në rrahje nxënësit e shkollës “Skënder Leurasi” në Suharekë.

Të miturit D.K, SH.K, SH.A dhe SH.M janë fjalosur dhe më pas rrahur fizikisht, shkruan Indeksonline.

I dyshuari SH.M ka kërkuar ndihmë mjekësore për shkak të lëndime trupore në kokë dhe trup.

Po ashtu, edhe në çantën e njëri nga të dyshuarit, SH.A është gjetur një thikë dhe një shufër metalike, e cila sipas Policisë dyshohet të jetë përdorur në këtë rast./Indeksonline/