10:46 / E Diele, 19 Maj 2019

Rrahje në Malishevë, policia arreston dy persona

Gjatë natës së mbrëmshme pesë persona në Malishevë janë përleshur fizikisht.

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar një pistoletë.

Të dyshuarit janë dërguar në stacion policor. Pas intervisitmit , me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/