21:58 / E Martë, 04 Gusht 2020

Rrahje në mes disa të rinjve në Fushë Kosovë

Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur para pak minutash në komunën e Fushë Kosovës, shkruan IndeksOnline.

Në fotografitë që ka siguruar IndeksOnline shihet një numri i konsiderueshëm i të rinjve që janë mbledhur në këtë komunë, e kanë përfunduar duke u rrahur.

Policia e Kosovës ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin./IndeksOnline/