18:01 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Rrëfehet 18 vjeçarja: Bëj seks me kolegun e punës 32 vjeçar, por problemi është që…

Një vajzë 18 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me kolegun e saj të punës, që është 32 vjet dhe është në lidhje me një vajzë, përcjell Bot sot/

Vajza thotë se atyre u pëlqen shumë njëri tjetri, por ai nuk ndahet nga e dashura e tij që të jetë me të, andaj nuk e di çka të bëjë.

Rrëfimi i plotë i saj:

Pas festës për Krishtlindje me firmën ku punoj, unë më në fund bëra seks me djalin që kisha ëndërruar prej vitesh.

Unë jam 18 vjet, ai 32 por mosha nuk është problemi që më shqetëson. Unë gjithmonë kam qenë shumë i matur për moshën time dhe ndihem shumë më e barabartë me të se sa me kolegët tjerë të punës.

Ai punon në një pjesë tjetër të ndërtesës në firmën kur punojmë bashkë, por e kam parë duke më shikuar në lift.

Ai është shumë i pashëm, biond dhe me trup të tonifikuar, ëndrra e çdo vajze. Unë u entuziazmova kur e kuptova që po i interesoja.

Ne kemi folur dhe kemi dalë disa herë bashkë për pije. Ai e ka pranuar se ka të dashur që është e moshës së tij dhe se janë bashkë prej 5 vitesh. Ai më tha se do ta tradhtonte më herët por unë isha e kujdesshme.

Ai më ftoi disa herë në banesën e tij por unë kam rezistuar, deri në mbrëmjen për festën e Krishtlindjeve.

Ishte një natë e mrekullueshme dhe argëtuese, por u përfshi edhe alkooli. Unë përfundova duke bërë një vallëzim të ngadalshëm me të dhe gjërat mes nesh u nxehën.

Ai kishte taksin për të shkuar në banesë dhe ishte shumë këmbëngulës që të shkoja me të.

Seksi ishte i çmendur dhe mendoj se të dy ne kishim pritur aq gjatë për ta bërë atë. Në mëngjes ai më tha se kishte pasur një natë të mrekullueshme dhe se dëshironte të më shihte përsëri.

Por ai ka të dashur. Ai thotë se mes tyre pothuajse ka përfunduar por një shoqe e imja i njeh dhe thotë se janë bashkë.

Unë vërtetë dua ta shoh atë sërish dhe nga mesazhet e tij e di se sa shumë më dëshiron ai, por unë nuk e di nëse duhet të vazhdoj me të derisa ai vazhdon të jetë me të dashurën e tij.

E di se do ta urrej veten për këtë që po më ndodh.

Përgjigja e psikologes:

Beso në instinktet tua, përpara se ta gjesh sërish veten në shtratin e tij dhe më pas të mos e pëlqesh veten që e ke ndarë atë nga e dashura.

Shpresoj që po përdor mbrojtje dhe që shpejt ta përfundosh këtë e të mos përfundosh me dhembje më të madhe.

Thuaj se të pëlqen shumë ai por që mund të të thërras vetëm kur të jetë i lirë.

Nëse ai të do ashtu siç thotë, ai do ta lë të dashurën dhe do të jetë me ty. Nëse ai vetëm po mundohet që të të ketë kur të dojë, do të qëndrojë me atë.

Temat: