12:02 / E Diele, 19 Maj 2024 / Gj. Sh

Rreth 1600 gjoba trafiku gjatë 24-orëve të fundit në Kosovë

1 mijë e 588 gjoba trafiku janë shqiptuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 13 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale.

Brenda 24- orëve të fundit janë arrestuar 19 persona dhe 17 janë dërguar në mbajtje. /IndeksOnline/