22:39 / E Premte, 23 Tetor 2020

Rrezikohet stafi dhe futbollistët e Man Cityt, problem me frenim te aeroplani i tyre

Mankth dhe shqetësime te stafi i Man City gjatë uljes për në aeroportin e West Hamit.

Siç raporton “Daily Mail”, thuhet se piloti i’u desht që në ajer ta kontrollonte aeroplanin që po barte skuadrën e Man City, pasi kishte problem me frenimin, madje dhe pista ku duhej zbritur ishte me e vogel si zakonisht, shkruan IndeksOnline


Edhe pse me sheqtësime, skuadra e City u ulën sigurtën në aeroportin “Stansted”, ku nesër me fillim nga ora 13:30, City do të zhvillojë ndeshjen e Premierligës kundër West Hamt.