75 Mall Live Search
12:17 / E Premte, 21 Qershor 2024 / L K

Rrezikuan mbytjen, shpëtohen dy pushueset nga Kosova në Shëngjin

Dy gra pushuese nga Kosova kanë rrezikuar mbytjen paraditen e së premtes në plazhin e Shëngjinit.

Rasti është regjistruar në qendër të plazhit, ndërsa pushueset janë arritur të nxirren nga vrojtuesi i plazhit dhe më pas janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës.

Sipas informacioneve, dy pushueset ndodhen jashtë rrezikut për jetën.