07:50 / E Premte, 22 Qershor 2018

Rrobat me lule, trendi i kësaj vere (Video)

Vera ka ardhur, e bashkë me të edhe moda ka ndryshuar sikurse çdo vit.

Në këto ditë të nxehta, ato rroba që s’duhet të mungojnë në sirtarin tuaj janë ato me lule, transmeton Indeksonline.

Madje, ato mund të kombinohen fare lehtë dhe me gjëra të thjeshta. /Indeksonline/

Temat: