15:14 / E Diele, 24 Mars 2019

Ryva Kajtazi tregon se ka blerë ndonjëherë produkte serbe

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi ka treguar se është kundër produkteve serbe.

Ajo së fundi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Prive’ ku edhe është përgjigjur në pyetje të ndryshme rreth jetës dhe karrierës së saj, shkruan Indeksonline.

Ryva ndër të tjera ka deklaruar se asnjëherë nuk ka blerë produkte të Serbisë.

Ndryshe, Ryva është nënë e një vajzë ndërsa po vazhdon të jetë pranë adhuruesve me projekte muzikore./Indeksonline/