16:46 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Ryva me këtë fotografi joshëse paralajmëron klipin e ri (Foto)

Sezona e verës është pjesa kur këngëtarët më së shumti lansojnë projekte muzikore.

Edhe Ryva Kajtazi këtë verë do të vjen me një projekt të ri, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjetit të saj social Instagram.

Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet verore dhe mjaftë joshëse./Indeksonline/