19:08 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Reperi kosovar me shqiponje në klipin e ri të Cardi B

Klepto është një nga reperët më të talentuar shqiptar.

Ai jeton në Amerikë, ndërsa nuk harron fansat e tij herë pas here me projekte muzikore, veçmas bashkëpunime.


Madje reperi përmes disa instastory-v, ka treguar se është bërë pjesë e klipit të ri të reperes me famë botërore, Cardi B.


Duke bërë shqiponjën dhe i maskuar, kjo është pamja e tij. Ndërsa ka etiketuar edhe këngëtaren e famshme.


Ndryshe Klepto ndodhë që mund të sjellë edhe një bashkëpunim me reperin kosovar, Ledri Vula./Indeksonline/