09:00 / E Diele, 31 Maj 2020

S4MM publikon këngën e re “A8”

Në mesnatë reperi S4MM e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Miksimi dhe masterizimi i kësaj kënge mban nënshkrimin e Don Gimës, ndërsa si rëndom tekstin e ka shkruar vet reperi.

“Rrugt” ishte kënga e fundit e reperit dhe pas një pauze erdhi me “A8” e cila u mirëprit po ashtu nga fansat.

Mos i humb