08:03 / E Enjte, 08 Dhjetor 2022 / AR

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, niseni ditën me energji pozitive duke e dëgjuar

Legjenda e muzikës shqipe Sabri Fejzullahu, ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Na Na” dhe vjen në kuadër të festave të fundvitit.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Ilir Berani ndërsa producent është Emra Com.

Më poshtë mund ta dëgjoni zërin e talentuar që ta keni një ditë plotë pozitivitet./Indeksonline/