22:04 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / B O

Sakrifica e pabesueshme e Morenos për të luajtur ndaj Southampton

Liverpool e vazhduan aty ku e kishin lënë, pas pushimit të kombëtarëve, duke vazhduar me fitore.

Skuadra e Kloop mposhtu me rezultat 3-0 Southamptonin, me dy golat e Salah dhe një të Coutinhos.

Një nga lojtarët të cilët po luan shumë mirë dhe ka fituar tani besimin e Kloop është Moreno.

Madje tifozët e Liverpoolit kanë një arsye më shumë për ta mbështetur spanjollin.

Ai u bë baba gjatë natës së kaluar rreth orës 2:30.

Klopp deklaroi pas ndeshjës: ” Urime për Alberton dhe gruan e tij. Ai u bë baba gjatës natës – 2.30 . Alberto nuk ishte aty – ai erdhi me ne në hotel ” , deklaroi Klopp. /IndeksOnline/