08:20 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Saktësisht pas dy muajsh rikthehen ethet e futbollit evropian

Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës rikthehen sonte në aksion.

Faza eliminuese në Ligën e Kampionëve nis me super ndeshjen Manchester United – Paris Saint Germain që zhvillohet sonte nga ora 21:00 në Old Trafford.

Në të njejtën kohë Roma luan kundër Portos në Olimpico.

Ndërsa në Ligën e Evropës nga ora 18:55 do të zhvillohet ndeshja Fenerbahce – Zenit Sh. Petersburg. /Indeksonline/