12:31 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Salah shpallet futbollisti i muajit në Premierligë

Mohamed Salah është shpallur futbollisti më i mirë i muajit prill në Premierligë.

Ylli i Liverpoolit ka marrë më shumë vota në sondazhin e publikuar nga Federata Angleze e Futbollit.

Salah mposhti konkurrencën e Digne, Vardy, Bernardo Silva, Rico dhe Perez. /IndeksOnline/