12:43 / E Premte, 11 Janar 2019

Samanta Karavella e ëmbël dhe atraktive që në mëngjes

Këngëtarja simpatike, Samanta Karavella ka nisur ditën më ndryshe se herët e tjera.

Ajo këtë mëngjes ishte e ftuar në një nga radiot në Shqipëri ku u paraqit tejet atraktive, shkruan Indeksonline.

Në një kombinim të një veshje sportive me taka të larta, Samanta erdhi me shumë stil dhe joshëse.

“Një mëngjes i ëmbël” ka shkruar Samanta.

Ndryshe, ajo së fundi ka publikuar këngën më të re “Vonë” në bashkëpunim me reperin, Elinel./Indeksonline/