20:40 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Samanta në fustan të shkurtë, ekspozon këmbët e gjata!

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella po vazhdon të iu qëndroj afër adhuruesve të saj me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Por, këtë herë kënëgtarja e famshme ka provokuar me paraqitjen e fundit më Instagram, shkruan Indeksonline.

E veshur në një fustan të shkurtë me ngjyrë të kuqe, Samanta kombinoj veshjenme taka të larta me të njëjtën ngjyrë.

Këngëtarja ekspozoj këmbët e gjata seksi teksa dukej më në formë se asnjëherë më parë dhe tejet joshëse.

Ndërkohë, Samanta është aktive edhe me projekte muzikore, ajo së fundi ka publikuar projektin e ri ‘’Ku ma le”./Indeksonline/