15:34 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Samsung Galaxy A51, data e daljes në treg

Samsung Galaxy A51 pritet ta ketë kamerën e pasme me 48 megapixel.

Ky telefon pritet të dal në treg më 12 dhjetor kurse ekranin do ta ketë 6.5 inç HD + Super Amoled dhe me bateri 4.000mAh me mbështetje të shpejtë të mbushjes.

RAM do të jetë 6 GB kurse do të ketë edhe 128 GB hapësirë ruajtëse dhe me mundësi zgjerimi deri në 512 GB.

Për çmimin e tij ende nuk ka informacione, mirëpo besohet se do të jetë një telefon mjaftë i shitur./Indeksonline/.

Mos i humb