07:56 / E Martë, 18 Qershor 2019

Sandalet e plazhit, këto janë modelet e kësaj vere

Sandalet e plazhit përveç se duhet të jenë të përshtatshme ato duhet të jenë edhe në trend.

Për të qenë gjithmonë në modë duhet t’i kombinoni me kostumet e plazhit përveç aksesorëve të tjerë, spikatin stilit sporty-chic, unisex, glamour dhe minimal.

Kenzo për shembull fokusohet tek shapkat ultraviolet, ergonomike dhe praktike.

Marc Jacobs preferon elegancën klasike me lule, që tashmë është protagoniste e stinës.

Ne ju sjellim disa nga modelet më të mira të këtij viti.